İnşaat & Yatırım Dergisi

Türkiye’nin önde gelen en kapsamlı sektör dergisi olan İnşaat & Yatırım Dergisi haziran ayında dergisinde şirketimize yer verdi.

Proje hakkında bilgi alabilir miyiz?142036
Projemiz Burdur ilinin yeni yapılaşma bölgesi olan İnşaat Yatırım DergisiAli Kemal Erdem bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Projemizin adından da anlaşılacağı gibi Elit ve Modern mimariyi Burdur’a adapte etmek için atılmış büyük bir adım. Alışılmış binaları kullanışlı mimari ile özellikli ve tercih edilen dairelere çevirmek en büyük amacımız. Kentsel Dönüşümle beraber yeni yapılarda artık ailelerin aradıkları güvenli ve sosyal aktivite alanları olan siteler tercih sebepleri olmaktadır. Bizde bunları göz önüne alarak Burdur’daki ilk markalı projelerimize bu şekilde yön veriyoruz. Elit Park Konutları olarak iki kısımdan oluşan projemiz şuan Elit Park Konutları 1’in ilk etap satış ve tanıtımlarına başlamıştır. Birinci etapta 4 bloktan oluşan modern sitemizde 24 saat kamera güvenliği ve hizmetlisi ile huzurlu bir yaşam sitesi yapılacaktır. Sırası ile aynı kalite ve özelliklerde Elit Park Konutları 2 de konsept ve kalitesi ile tekrar müşterilerimizle buluşucak.

Proje kapsamında neler yapılacağı hakkında bizi bilgilendirirmisiniz?142037

Çocuk Parkı,Süs havuzları, Kamelyalar, Açıkhava spor ve fitness aletleri,Otopark,24 saat Güvenlik 3+1 140 m’2 dairelerden oluşan projemizde her katta 3 daire olmaktadır. Asansörlü binalarımızda müşterilerimiz için her türlü rahatlık düşünüldü. Kat kaloriferi ile istedikleri kadar ısınacaklar. Doğalgaza uyumlu kat kaloriferleri ile herkes kullandığı kadarını ödeyecek.

Projenizin Burdur’a katkısı ve Burdur’daki beklentileriniz nedir ?

142038Burdur’a kazandıracağımız markalı projeler ile Burdur’un mimarının gelişmesini ve Burdur’un çevre illeri yakalamasını temenni ediyoruz. Yatırımcıların Burdur’un gelişmesi için Burdur da yatırımlarına daha fazla yoğunluk vermesi gerekir. Burdur bir üniversitesi ile yeni yapılaşması ile çevre illere örnek olabilecek konumda. Birçok saklı güzellikleri olan Burdur Ankara yolu üstünde kurulu olmasının avantajlarını kullanması gerekir. Bir diğer alternatifi olan denizli , tefenni, Fethiye yolunuda şehrin girişinde cazibe merkezleri kurarak transit geçen seyahat eden kişileri Burdur’da durup gezmesini sağlamak gerekir. Bunda sivil toplum örgütleri ve belediyemize resmi kurumlarımıza ve biz yatırımcılara büyük görev düşüyor. Bulvar şeklindeki bu yolları cazibe merkezleri haline getirmemiz gerekir.

Daha önce tamamladığınız Projelerin İsmi ve Yerleri:

Antalya : Hasan Ekim Apt 12 Daire ,Özey Sitesi 30 Daire
Alanya : Onur Tatil Sitesi 70 Daire
Burdur : Ali Kurt Apt 10 Daire
Proje Mimarı Firma ve Kişi142039
Onur Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti.
Yüksek Mimar Canan Bedur ve Mimar Aysun Bedur
Özey Mimarlık İç Tasarım
İç Mimar : Ercan Ekim
Statik Proje Firma ve Kişi :Onur Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti.
İnşaat Mühendisi : Necdet Bedur Aşkar Mühendislik
Harita Mühendisi : Gökhan Aşkar
Mekanik Proje Firma ve Kişi :Dolunay Mühendislik A.Ş.
Makina Mühendisi : Yavuz Dolunay
Elektrik Proje Firma ve Kişi : Helvacılar Elektrik İnş. Ltd. Şti.
Elektrik Mühendisi : Salih Helvacılar
Mekanik Taahhüt Firma ve Kişi :Özey İnşaat Ekibi.