Hizmetler

İNŞAAT

Firmamız 1989 yılından beri faal olarak üstyapı ve altyapı inşaa işlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız, faaliyetlerine ilk olarak Antalya'da başlamış olup, 2011 yılında Burdur ve Yalova illerine de açılarak faaliyetlerini sürdürmektedir.Firmamız şuan aktif olarak Antalya ve Burdur illerinde inşaat işlerine devam etmektedir. Firmamız tüm inşaat projelerini, deneyimli personel ve teknik ekiplerle çalışarak sürdürmektedir.

TAAHHÜT

Şirketimizin lokomotifi olan inşaat sektörünün dallarından olan taahhüt işlerindeki faaliyetlerimiz, adından söz ettiren projelere partner olarak inşaasını sağlamakta ve bu projeleri tamamlamakta gurur ve mutluluk duymuştur. Anahtar teslim yapmış olduğumuz taahhüt işleri, yapıldığı şehirlerin şuan parlayan ve en kapsamlı projeleridir.

Şirketimiz anahtar teslim taahhüt işlerinde konusunda uzman ekipleri ile başarılara imza atmaktadır.

Altyapı ve Üstyapı İşleri

Firmamız konut sektöründen günümüzden bugüne 138600 m2 inşaat alanında tamamlamış olduğu üst yapı metrajı bulunmaktadır. Bunlar için 2 adet okul 3 adet endustriyel sanayi yapısı bulunurken farklı yapılarda da konutlar bulunmmaktadır.

Anahtar Teslim İşleri

Firmamız Burdur ilinde anahtar teslim olarak, 18.000 m2 proje metrajından ve 7 bloktan oluşan Burdur Bahçeşehir Koleji'ni 5 ay süre zarfında tamamlayarak, Burdur'a kazandırmıştır.

Burdur ilinin önde gelen silah üreticilerinden Yıldız Silah Sanayi'nin gelecek yıllara hizmet verebilecek silah fabrikası, projesinden inşaasına kadar tamamıyla firmamızın tasarımı ve inşaası ile 7 aylık kısa bir süre zarfında tamamlanmıştır.

Ayrıca firmamız, Burdur'un Yeşilova ilçesinde bir Avrupa Birliği projesi olan Taşlıoğlu Entegre Et tesisi fabrikasını, anahtar teslim olarak 6 aylık zaman zarfında tamamlamış ve faaliyete alınmasına yardımcı olmuştur.

Mimari ve Mühendislik Çözümleri

Firmamızın kendi bünyesinde bulunan mimar, içmimar ve inşaat mühendisi ile kadrosundaki teknik personelleri ile projelendirme, proje yönetimi ve proje danışmanlık hizmetleri vermektedir. Firmamızın teknik personellerinin konusundaki tecrübesi, yapmış olduğumuz projelerdeki başarılarında saklıdır.